SWIFT Kodu Arama & Bulucu Araçları

Girdiğiniz hiçbir veriyi depolamadığımız veya görüntülemediğimiz için banka bilgileriniz güvendedir.

Bir SWIFT Kodu bulmak için lütfen bankanın bulunduğu ülkeyi, bankayı ve şehri seçin. SWIFT Kodu bulucu, sonucu arama formunun altında görüntüler.

Herhangi bir nedenle arama işlevi çalışmazsa, lütfen bu sayfayı yenileyin.

Bir SWIFT Kodu Arayın

Wise
Son Veritabanı Güncellemesi: 06-JUL-2022

Bankanızla yapılan uluslararası transferlerin dezavantajı

Bankanızla bir uluslararası havale gönderdiğiniz veya aldığınız zaman kötü bir döviz kuru veya gizli ücret ödemek yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de bankaların hâlâ para bozmak için eski bir sistem kullanmasıdır. Biz Wise kullanmanızı öneriyoruz; ki genellikle daha ucuzdur. Kendilerinin akıllı teknolojileri sayesinde;

  • mükemmel bir döviz kuru alırsınız ve her seferinde düşük ve önden belirtilen bir ücret ödersiniz.
  • paranızı bankalar kadar ve bazen bankalardan da hızlı bir şekilde taşırsınız - bazı para birimleri dakikalar içinde tamamlanıyor.
  • paranız banka düzeyinde bir güvenlikle korunur.
  • 70 ülkede 47 para biriminde transfer yapan iki milyon müşteriye katılırsınız.


SWIFT Kodu Araçları

SWIFT Kodu Bulun

Ara

SWIFT Kodu Doğrulayın

Kontrol Et
 

SWIFT Kodu Arama & Bulucu Aracı Hakkında


SWIFT Kodu aracı, 100.000'den fazla biricik SWIFT kodu içeren eksiksiz veritabanımıza dayanarak kodunuzun geçerliliğini kontrol eder.

SWIFT kodu aracı yalnızca bilgi edinme amacıyla kullanılır. Bütün çabalarımız doğru veri sağlamak için olsa da kullanıcılar bu internet sitesinin sağladığı bu verilerin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini bilmelidir. Banka hesabı bilgisinin doğruluğunu yalnızca bankanız teyit edebilir. Eğer önemli bir transfer yapıyorsanız ve zaman kritik bir unsursa, önce bankanızla görüşmenizi öneririz.