Avustralya BSB Kodu Arama & Bulucu Araçları

Girdiğiniz hiçbir veriyi depolamadığımız veya görüntülemediğimiz için banka bilgileriniz güvendedir.

BSB kodu bulmak için lütfen ülke, banka & bankanın bulunduğu şehri seçin. BSB kodu bulucu, sonucu, ilgili aramanın altında gösterecek.

Bir BSB Kodu Arayın
Bankanızla yapılan uluslararası transferlerin dezavantajı

Bankanızla bir uluslararası havale gönderdiğiniz veya aldığınız zaman kötü bir döviz kuru veya gizli ücret ödemek yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de bankaların hâlâ para bozmak için eski bir sistem kullanmasıdır. Biz Wise kullanmanızı öneriyoruz; ki genellikle daha ucuzdur. Kendilerinin akıllı teknolojileri sayesinde;

  • mükemmel bir döviz kuru alırsınız ve her seferinde düşük ve önden belirtilen bir ücret ödersiniz.
  • paranızı bankalar kadar ve bazen bankalardan da hızlı bir şekilde taşırsınız - bazı para birimleri dakikalar içinde tamamlanıyor.
  • paranız banka düzeyinde bir güvenlikle korunur.
  • 70 ülkede 47 para biriminde transfer yapan iki milyon müşteriye katılırsınız.


Avustralya BSB Kodu Araçları

BSB Kodu Bulun

Ara

BSB Kodu Doğrulayın

Kontrol Et
 

Avustralya BSB Numarası Arama & Bulucu Araçları Hakkında


Avustralya BSB Numarası aracı, veritabanımızdaki 14.000 eşsiz BSB numarasını baz alarak sizdeki kodun geçerliliğini kontrol eder.

Bu araç yalnızca bilgi edinme amacıyla kullanılır. Bütün çabalarımız doğru veri sağlamak için olsa da kullanıcılar bu internet sitesinin sağladığı bu verilerin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini bilmelidir. Banka hesabı bilgisinin doğruluğunu yalnızca bankanız teyit edebilir. Eğer önemli bir transfer yapıyorsanız ve zaman kritik bir unsursa, önce bankanızla görüşmenizi öneririz.