Hindistan IFSC Kodu Bulucu


örnek: MAHB0001821
   IFSC Kodu Bulucu Nasıl Kullanılır


Girdiğiniz hiçbir veriyi depolamadığımız veya görüntülemediğimiz için banka bilgileriniz güvendedir.

Doğrulanacak IFSC kodunu aşağıda belirtilmiş alana girin. Geliştirici iseniz IFSC Kodu API Arama aracımızı kullanmak isteyebilirsiniz.

IFSC Numarasının doğru biçimde olduğuna emin olun. Numara uzunluğu tire veya boşluk olmadan 11 karakter olmalıdır; harf ve rakam içerebilir.

Bankanızla yapılan uluslararası transferlerin dezavantajı

Bankanızla bir uluslararası havale gönderdiğiniz veya aldığınız zaman kötü bir döviz kuru veya gizli ücret ödemek yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de bankaların hâlâ para bozmak için eski bir sistem kullanmasıdır. Biz Wise kullanmanızı öneriyoruz; ki genellikle daha ucuzdur. Kendilerinin akıllı teknolojileri sayesinde;

  • mükemmel bir döviz kuru alırsınız ve her seferinde düşük ve önden belirtilen bir ücret ödersiniz.
  • paranızı bankalar kadar ve bazen bankalardan da hızlı bir şekilde taşırsınız - bazı para birimleri dakikalar içinde tamamlanıyor.
  • paranız banka düzeyinde bir güvenlikle korunur.
  • 70 ülkede 47 para biriminde transfer yapan iki milyon müşteriye katılırsınız.


IFSC Kodu Araçları

IFSC Kodu Bulun

Ara

IFSC Kodu Doğrulayın

Kontrol Et
 

IFSC Kodu Bulucu Aracı Hakkında


Hindistan IFSC Kod Arama aracı, güncellenmiş veritabanında bir IFSC kodun varlığını bulmak için tasarlanmıştır. Şu anda veritabanımızda 140.000'den fazla biricik IFSC kodu bulunmaktadır.

Bu araç yalnızca bilgi edinme amacıyla kullanılır. Bütün çabalarımız doğru veri sağlamak için olsa da kullanıcılar bu internet sitesinin sağladığı bu verilerin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini bilmelidir. Banka hesabı bilgisinin doğruluğunu yalnızca bankanız teyit edebilir. Eğer önemli bir transfer yapıyorsanız ve zaman kritik bir unsursa, önce bankanızla görüşmenizi öneririz.