İrlanda NSC Bulucu

örnek: 980180
   NSC Bulucu Nasıl Kullanılır


Girdiğiniz hiçbir veriyi depolamadığımız veya görüntülemediğimiz için banka bilgileriniz güvendedir.

Doğrulanacak Ulusal Sort Kodunu (NSC) aşağıda belirtilmiş alana girin. Geliştirici iseniz Ulusal Sort Kodu (NSC) API Arama aracımızı kullanmak isteyebilirsiniz.

NSC kodunun doğru biçimde olduğuna emin olun. Kod uzunluğu tire ve boşluk olmadan altı hane olmalıdır.

Bankanızla yapılan uluslararası transferlerin dezavantajı

Bankanızla bir uluslararası havale gönderdiğiniz veya aldığınız zaman kötü bir döviz kuru veya gizli ücret ödemek yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de bankaların hâlâ para bozmak için eski bir sistem kullanmasıdır. Biz Wise kullanmanızı öneriyoruz; ki genellikle daha ucuzdur. Kendilerinin akıllı teknolojileri sayesinde;

  • mükemmel bir döviz kuru alırsınız ve her seferinde düşük ve önden belirtilen bir ücret ödersiniz.
  • paranızı bankalar kadar ve bazen bankalardan da hızlı bir şekilde taşırsınız - bazı para birimleri dakikalar içinde tamamlanıyor.
  • paranız banka düzeyinde bir güvenlikle korunur.
  • 70 ülkede 47 para biriminde transfer yapan iki milyon müşteriye katılırsınız.


Ulusal Sort Kodu (NSC) Araçları

NSC Bulun

Ara

NSC Doğrulayın

Kontrol Et
 

Ulusal Sort Kodu (NSC) Bulucu Aracı Hakkında


�rlanda Ulusal Sort Kodu (NSC) arama aracı, veritabanımızdaki 2.000 eşsiz NSC kodunu baz alarak sizdeki kodun geçerliliğini kontrol eder.

Bu araç yalnızca bilgi edinme amacıyla kullanılır. Bütün çabalarımız doğru veri sağlamak için olsa da kullanıcılar bu internet sitesinin sağladığı bu verilerin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini bilmelidir. Banka hesabı bilgisinin doğruluğunu yalnızca bankanız teyit edebilir. Eğer önemli bir transfer yapıyorsanız ve zaman kritik bir unsursa, önce bankanızla görüşmenizi öneririz.