Yeni Zelanda NCC Bulucu

örnek: 020100
   NCC Bulucu Nasıl Kullanılır


Girdiğiniz hiçbir veriyi depolamadığımız veya görüntülemediğimiz için banka bilgileriniz güvendedir.

Doğrulanacak Ulusal Mahsup Kodunu (NCC) aşağıda belirtilmiş alana girin. Geliştirici iseniz NCC API Arama aracımızı kullanmak isteyebilirsiniz.

NCC kodunun doğru biçimde olduğuna emin olun. Kod uzunluğu tire olmadan altı veya tire olursa yedi hane olmalıdır ve yalnızca rakam içermelidir.

Bankanızla yapılan uluslararası transferlerin dezavantajı

Bankanızla bir uluslararası havale gönderdiğiniz veya aldığınız zaman kötü bir döviz kuru veya gizli ücret ödemek yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de bankaların hâlâ para bozmak için eski bir sistem kullanmasıdır. Biz Wise kullanmanızı öneriyoruz; ki genellikle daha ucuzdur. Kendilerinin akıllı teknolojileri sayesinde;

  • mükemmel bir döviz kuru alırsınız ve her seferinde düşük ve önden belirtilen bir ücret ödersiniz.
  • paranızı bankalar kadar ve bazen bankalardan da hızlı bir şekilde taşırsınız - bazı para birimleri dakikalar içinde tamamlanıyor.
  • paranız banka düzeyinde bir güvenlikle korunur.
  • 70 ülkede 47 para biriminde transfer yapan iki milyon müşteriye katılırsınız.


Yeni Zelanda Ulusal Mahsup Kodu (NCC) Araçları

NCC Bulun

Ara

NCC Doğrulayın

Kontrol Et
 

Yeni Zelanda Ulusal Mahsup Kodu (NCC) Bulucu Araç Hakkında


Yeni Zelanda Ulusal Mahsup Kodu (NCC) arama aracı, veritabanımızdaki 3.000 eşsiz NCC kodunu baz alarak sizdeki kodun geçerliliğini kontrol eder.

Bu araç yalnızca bilgi edinme amacıyla kullanılır. Bütün çabalarımız doğru veri sağlamak için olsa da kullanıcılar bu internet sitesinin sağladığı bu verilerin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini bilmelidir. Banka hesabı bilgisinin doğruluğunu yalnızca bankanız teyit edebilir. Eğer önemli bir transfer yapıyorsanız ve zaman kritik bir unsursa, önce bankanızla görüşmenizi öneririz.