ABD Yönlendirme Numarası Arama & Bulucu Araçları

Girdiğiniz hiçbir veriyi depolamadığımız veya görüntülemediğimiz için banka bilgileriniz güvendedir.

Bir yönlendirme numarası bulmak için lütfen bankanın bulunduğu ülkeyi, bankayı ve şehri seçin. Yönlendirme numarası bulucu, sonucu, ilgili aramanın altında gösterecek.

Bir Yönlendirme Numarası Arayın


Bankanızla yapılan uluslararası transferlerin dezavantajı

Bankanızla bir uluslararası havale gönderdiğiniz veya aldığınız zaman kötü bir döviz kuru veya gizli ücret ödemek yüzünden para kaybı yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni de bankaların hâlâ para bozmak için eski bir sistem kullanmasıdır. Biz Wise kullanmanızı öneriyoruz; ki genellikle daha ucuzdur. Kendilerinin akıllı teknolojileri sayesinde;

  • mükemmel bir döviz kuru alırsınız ve her seferinde düşük ve önden belirtilen bir ücret ödersiniz.
  • paranızı bankalar kadar ve bazen bankalardan da hızlı bir şekilde taşırsınız - bazı para birimleri dakikalar içinde tamamlanıyor.
  • paranız banka düzeyinde bir güvenlikle korunur.
  • 70 ülkede 47 para biriminde transfer yapan iki milyon müşteriye katılırsınız.


Yönlendirme Numarası Araçları

Yönlendirme Numarası Bulun

Ara

Yönlendirme Numarası Doğrulayın

Kontrol Et
 

ABD Yönlendirme Numarası Bulucu Aracı Hakkında


ABD Yönlendirme Numarası arama aracı, veritabanımızdaki 18.000 eşsiz numarayı baz alarak sizdeki yönlendirme numarasının geçerliliğini kontrol eder.

Bu araç yalnızca bilgi edinme amacıyla kullanılır. Bütün çabalarımız doğru veri sağlamak için olsa da kullanıcılar bu internet sitesinin sağladığı bu verilerin doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmediğini bilmelidir. Banka hesabı bilgisinin doğruluğunu yalnızca bankanız teyit edebilir. Eğer önemli bir transfer yapıyorsanız ve zaman kritik bir unsursa, önce bankanızla görüşmenizi öneririz.